woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
معرفي هتل ها و مراكز اقامتي ايران
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۲:۵۸

بنايي كهن در بافت قديمي كاشان به نام خانه تاريخي طباطبايي با مساحت 4700 مترمربع در خيابان علوي واقع شده است. خانه تاريخي طباطبايي با تزئينات با شكوه و مجلل توسط حاج سيد جعفر طباطبايي تاجر نامي دوره قاجار، در محله سلطان امير احمد احداث گرديده و ملك شخصي وي نيز بوده است. خانه طباطبايي ها با شيوه معماري حجاب دار، گودال باغچه، متقارن و درون گرا داراي 3 بخش اندروني، بيروني و بخشي مخصوص خدمه و همچنين 40 اتاق و 4 حياط، سرداب و 3 بادگير مي باشد. خانه تاريخي طباطبايي معروف به عروس خانه هاي ايران به ثبت آثار تاريخي ملي رسيده است.  امكانات رفاهي، نزديكي مهين سراي راهب كاشان ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل خانه مرشدي كاشان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كاشان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۲:۴۱

اولين تمدن شهرنشيني ايران در 3 كيلومتري جنوب غربي كاشان تپه سيلك با قدمت 8000 سال مي باشد. محوطه باستاني تپه سيلك داراي 2 تپه شمالي و جنوبي از جنس گل رس و سفال به فاصله 600 متري مي باشد و در مقابل تپه ها گورستان هاي الف و ب متعلق به انسان هاي ماقبل تاريخ قرار گرفته است. تپه سيلك كاشان كه در گذشته عبادتگاه اقوام باستاني بوده و آثار تاريخي با ارزشي از تپه سيلك يافته شده، در سال 1310 به ثبت آثار تاريخي ملي رسيده است.  امكانات رفاهي، نزديكي خانه منوچهري كاشان، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل منوچهري كاشان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كاشان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۲:۲۴

يكي از برجسته ترين حمام هاي تاريخي ايراني با وسعت 1102 مترمربع در شهر كاشان در محله سلطان امير احمد در خيابان علوي واقع گرديده است. حمام تاريخي سلطان امير احمد كه متعلق به دوره سلجوقيان است به علت مجاورت با امام زاده سلطان امير احمد به اين نام معروف گرديده است. حمام تاريخي سلطان امير احمد با كاشي هاي منحصر به فرد آبي فيروزه اي چندين بار مورد مرمت و بازسازي واقع شده و امروزه به عنوان موزه تحت پوشش سازمان رفاهي و تفريحي شهرداري مورد بازديد عموم قرار ميگيرد، همچنين بام حمام تاريخي سلطان امير احمد يكي از زيباترين بام هاي گنبدي شكل ايران به شمار مي آيد.  امكانات رفاهي، نزديكي خانه عامري كاشان، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل عامري هاي كاشان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كاشان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۲:۰۸

از ديگر ميراث ارزشمند تاريخي در شهر كاشان، بازار سنتي اين شهر است كه علاوه بر زيبايي‌هاي معماري، در دوران خود نيز از بهترين و معروف‌ترين بازارها محسوب مي‌شد. به گونه‌اي كه بسياري از مورخان، ايران‌شناسان و نويسندگان بزرگ ايران و جهان در مورد بازار سنتي سخن‌ها گفته‌اند. در كتاب «زينت‌المجالس» چنين نوشته شده استمثل راسته‌ي بازار كاشان در تمام جهان نيست و طول بازار سنتي تقريبا دو هزار قديم مي‌باشد.تاورنيه» نيز در مورد بازار سنتي كاشان چنين نوشته استبازار كاشان خيلي زيباست و به اتاق‌هاي خوب پوشيده شده، كاروانسراها هم بزرگ و راحت. خصوصا يكي از آن‌ها خيلي عالي است كه نزديك باغشاه دولتخانه واقع شده است.بازار سنتي ارزشمند ايران كهن كه داراي پيشينه‌اي متعلق به دوران حكومت صفويان است، در كنار معماري كم‌نظير و قرارگيري در مجاورت راه‌هاي بازرگاني باستاني، به يكي از زيباترين و پررونق‌ترين بازارهاي سنتي ايران تبديل شده است.امكانات رفاهي، نزديكي و با رزرو هتل كاشان ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آپارتمان كاشان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كاشان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۱:۵۲

در شهر كاشان، مي‌توان عمارات و خانه‌هاي قديمي با معماري زيبا و شگفت‌انگيز بسياري را مشاهده كرد كه بواسطه‌ي معماري جالب و منحصر‌به‌فرد، از شهرتي مثال‌زدني برخوردار بوده و امروزه به يكي از دوست‌داشتني‌ترين جاذبه‌هاي گردشگري اين شهر زيبا و تاريخي، تبديل شده است. خانه‌ي بروجردي‌ها از جمله ا بناهاي ارزشمند تاريخي است كه در زمان حكومت قاجار ساخته شده است. از ويژگي‌هاي خانه بروجردي هاي كهن، بادگيرهاي هلالي شكل و قرينه‌ي آخانه بروجردي هااست كه بام تالار و كلاه‌فرنگي قرار گرفته است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل كاشان ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي كاشان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كاشان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۱:۳۶

دشت لاله‌هاي واژگون منطقه گلستان‌كوه، دليل اصلي بيشتر گردشگران براي سفر به خوانسار است. اين لاله‌هاي سرخگون كه رنگ آن‌ها  سرخ مايل به بنفش است، عمر كوتاهي دارند و عمر آن‌ها از اول ارديبهشت آغاز و در آخر همين ماه عمرشان به پايان مي‌رسد. اين لاله‌ها جدا از زيبايي وافرشان، خواص دارويي نيز دارند. خواص دارويي اين گل‌ها اصولا در پيازشان است و براي درمان دردهاي رماتيسمي، مفصلي و كبدي بسيار موثر هستند. گلستان‌كوه علاوه بر لاله‌هاي منحصربه‌فردش، از طبيعت بكر، چشمه‌هاي پرآب و دشتي سرسبز نيز برخوردار است كه گلستان كوه را به منطقه‌اي همه چيز تمام براي گذران يك روز دلنشين تبديل كرده است.امكانات رفاهي، نزديكي خانه پدري خوانسار، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو سراي پدري خوانسار هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر خوانسار به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۱:۱۹

پارك جنگلي سرچشمه يكي از مهم‌ترين جاذبه‌هاي گردشگري خوانسار است. در وسط پارك جنگلي سرچشمه ديدني، حوضچه‌هاي زيادي وجود دارد كه آب آن‌ها از چشمه‌هاي موجود در «كوه سيل» سرازير مي‌شود. چشمه‌هاي متعدد پارك جنگلي سرچشمه شامل «چشمه مرزنگوش»، «چشمه شترخون»، و «چشمه پير» مي‌شود. اين چشمه‌ها، آبخنك و گوارايي دارند، به طوريكه مردم هم از آب آنها مي‌نوشند، هم مقداري با خود به خانه مي‌برند. سكوهاي مخصوصي نيز در پارك جنگلي سرچشمه تعبيه شده است تا بازديدكنندگان بتوانند در پارك جنگلي سرچشمه استراحت كنند و آرامش داشته باشند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي خوانسار، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل زاگرس خوانسار هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر خوانسار به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۰:۱۹

چشمه اي تاريخي در نياسر وجود دارد كه به نام چشمه اسكندريه شهرت دارد و آبي زلال و بسيار خنك دارد. در حقيقت تمام تاريخ و قدمت و حيات اين روستاي باستاني مديون وجود چشمه تاريخي اسكندريهبابركت بوده است. چشمه تاريخي اسكندريه چند متر پايين تر از چهارطاقي قرار دارد و از قديمي ترين چشمه هاي شناخته شده ايران به شمار مي رود. آبشار نياسر كه يكي از مشهورترين جاذبه هاي نياسر است در واقع از چشمه اسكندريه تاريخي نشات مي گيرد. در بدنه آبشار نياسر مي توان استلاكتيت ها و استلاكميت هاي زيبايي را مشاهده كرد كه به دليل انحلال سنگ هاي آهكي در طول ساليان دراز به وجود آمده اند و جلوه چشم نوازي به آبشار نياسر بخشيده اند. آبشار نياسر در فصل پاييز كمترين و در فصل بهار بيشترين مقدار آب را داراست.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي نياسر، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سبز نياسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نياسر به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۹:۵۸

شهرستان گلپايگان كه به «بازار چهارسوق» نيز شناخته مي‌شود، متشكل از بخش‌هايي همچون بازار مسگرها، بازار اصلي، بازار گيوه‌دوزان، بازار كوزه‌گرها، بازار فرش‌فروشان و بازارهاي متعدد ديگري به همراه چندين پاساژ است. بازار چهار سوق داراي دهانه‌اي با وسعت بسيار و طاق‌بندي و سقف ضربي آجري است كه بيانگر معماري ساختمان‌هاي دوران سلجوقي است؛ اهميت بازار چهار سوق نيز با توجه به معماري انجام شده در بازار چهار سوق و نيز موقعيت مكاني بازار چهار سوق است كه همانند پلي موصلاتي بين مسجد جامع و مناره‌ي گلپايگان، عمل مي‌كند. سازندگان بازار چهار سوق۴۰۰ ساله، بازار چهار سوق را همانند ديگر بازارهاي سنتي كشور، با طاق‌ آجري، تعبيه‌ي فضاهاي جانبي همچون چاي‌خانه و تيمچه، بنا كرده‌اند كه از گذشته تا به امروز، يكي از مراكز اصلي تجاري در گلپايگان محسوب مي‌شود.امكانات رفاهي، نزديكي هتل جهانگردي گلپايگان، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر گلپايگان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۹:۴۱

كوه الوند گلپايگان كوهستاني است واقع در شمال غربي گلپايگان كه از شمال غربي به جنوب شرقي كشيده شده است. كوه الوند حدود 15 كيلومتر طول و به طور متوسط 5 كيلومتر عرض دارد. ارتفاع بلندترين نقطه اين كوه 3111 متر مي‌باشد كه در محل به نام كلنگ سياه شناخته مي‌شود. در پايين دست دامنه‌هاي جنوبي كوه الوند چشمه‌اي زيبا و چهار فصل به نام چشمه خضر وجود دارد و جاده‌اي خاكي به طول حدود 12 كيلومتر از گلپايگان تا مجاورت چشمه كشيده شده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي گلپايگان ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ارگ گوگد گلپايگان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر گلپايگان به همراه دارد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ]