مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
معرفي هتل ها و مراكز اقامتي ايران
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۹:۳۱

موزه سنجش تبريز در محله‌ي مسعوديه قرار دارد. در موزه سنجش ابزار و ادوات مقياس زمان مانند ساعت‌هاي قديمي و هنري ساخت اروپا، انواع ترازوهاي زرگري و قپان‌هاي بزرگ مربوط به گذشته نمايش داده شده است.موزه سنجش تبريز خانه‌ي دو طبقه اي از بناهاي قاجاري و شامل سردر آجري، هشتي، ورودي، حوضخانه و نشيمن‌هاي ستوندار است. مصالح عمده‌ي به كار رفته در ساخت اين بنا شامل سنگ و ساروج در پي‌ها و سنگ و آجر تفليسي در ديواره‌هاي زيرزمين و خشت با روكش آجري در ديوارهاي طبقه همكف است. بناي موزه سنجش تبريز داراي پنجره‌هاي اُرسي با شيشه‌هاي رنگي و كاربندي گچ و آجر با طرح قنديلي در سردر با سرستون‌هاي گچ‌بري شده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل پارس ائل گلي تبريز، شرايط مطلوب، آرامشو راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شهريار تبريز هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهرتبريز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۹:۱۸

موزه ادبي شهريار در محله‌ي مقصوديه واقع شده و آثار و اوراق دست نوشته‌ي بسيار ارزشمندي به خط استاد شهريار و نيز قرآني به خط نسخ توسط استادشهريار ، همراه با برخي از لوازم تحرير و وسايل شخصي و آلبومهاي عكس به نمايش گذارده شده است, موزه‌ي استاد شهريار به لحاظ ادبي، هنري و ملي بسيار ارزشمند و پر جاذبه است.امكانات رفاهي، نزديكي رزرو هتل تبريز، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن ازديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارس تبريز هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تبريز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۹:۰۱

موزه‌ي باستان شناسي دانشگاه تبريز در سال ۱۳۲۸ شمسي تأسيس شده و در طبقه‌ي همكف ساختمان دانشكده‌ي ادبيات و علوم انساني تبريز قرار دارد.در موزه‌ي باستان شناسي دانشگاه تبريز اشياء بسيار قديمي مربوط به هزاره‌ي آثاري از اشيا زينتي و ظروف دوره‌هاي مغولي، صفوي و قاجاري به نمايش گذاشته شده است. قديمي‌ترين ظروف سفالي موزه‌ي باستان شناسي دانشگاه تبريز به دوره‌ي تمدن اورارتويي مربوط است. اشياء موجود در اين موزه به چند هزار قطعه مي‌رسد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل تبريز، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي تبريز هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهرتبريز به همراه دارد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]