woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
معرفي هتل ها و مراكز اقامتي ايران
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۶:۳۵

خانه مردم‌شناسي بوميان كيش، حدود ۲۰۰ سال قدمت دارد و با سبك معماري كاملا بومي، در يكي از محله‌هاي قديمي كيش ساخته شده است. خانه مردم‌شناسي به يكي از شخصيت‌هاي معروف و محبوب كيش به نام حاج عبدالله‌بن‌شاهين تعلق داشته و از سال ۹۳ به خانه مردم‌شناسي تبديل شده است.  در خانه مردم‌شناسي تاريخي مي‌توانيد سبك كار و زندگي بوميان در دوران‌ گذشته را ببينيد و با ابزار و وسايل قديمي‌اي كه از آن‌ها براي ماهيگيري، پخت‌وپز، نگهداري و تهيه خرما و… استفاده مي‌شد آشنا شويد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل پانيذ كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آرا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۶:۱۲

يكي از تفريحاتي كه در كيش نبايد از دست بدهيد، دوچرخه‌سواري دور جزيره‌ است. طول مسير دوچرخه‌سواري حدود ۷۵ كيلومتر است كه به موازات جاده ساحلي ساخته شده. مسير دوچرخه‌سواري در بخش‌هاي مختلف جزيره مثل اسكله تفريحي، بازار مرجان، كشتي يوناني و… ايستگاه‌هايي دارد و شما مي‌توانيد با ارائه كارت شناسايي دوچرخه‌ اجاره كنيد. در اين ايستگاه‌ها مي‌توانيد اسكوتر و دوچرخه برقي هم كرايه كنيد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل تماشا كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آبادگران كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۵:۵۵

مجموعه ورزشي-تفريحي-توريستي پارس سافاري كيش ده‌ها نوع تفريح براي سنين مختلف فراهم كرده است كه اگر اهل تفريحات هيجان‌انگيز و متفاوت باشيد از رفتن به مجموعه پارس سافاري لذت خواهيد برد. در تور سافاري كيش با خودروي لندكروز سرعت و گشت‌وگذاري هيجان‌انگيز را در صحرا تجربه خواهيد كرد. كساني هم كه هيجان را دوست ندارند و تفريحات آرام را ترجيح مي‌دهند مي‌توانند در تور شترسواري مجموعه ثبت‌نام كنند و در محيطي بياباني شترسواري كرده، عكس بگيرند و خودشان را در فضايي متفاوت قرار دهند. موتورسواري و كارتينگ هم از تفريحات ديگري است كه در مجموعه پارس سافاري مي‌توانيد تجربه‌شان كنيد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل پارسيان كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آنا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۵:۴۰

شهر زير زميني كاريز در فاز يك خود به قسمت هاي مختلف از جمله غرفه هاي صنايع دستي ايران و جهان، رستوران سنتي و جديد، موزه سالن آمفي تئاتر سالن كنفرانس، گالري هاي هنري تقسيم و قابل بهره برداري خواهد بود. شهر كاريز در عمق 16 متري زير زمين قرار دارد. سقف شهر زير زميني كاريز هشت متر ارتفاع و بيشتر سقف شهر زير زميني كاريز مملو از سنگواره ، صدف و مرجان هايي است كه با نظر كارشناسي 270 تا 570 ميليون سال قدمت دارد و تك تك آن شناسايي و داراي شناسنامه رسمي است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل جام جم كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سيمرغ كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.       

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۵:۲۳

قنات كيش بيش از ۲۵۰۰ سال قدمت دارد و آب شيرين قابل شرب ساكنان جزيره را تامين مي‌كرده، قنات كيش از نظر طول رشته قنات و يا عمق چاه‌ها قابل مقايسه با قنات‌هاى ديگر نقاط ايران نيست‌، اما با توجه به شيب بسيار كم جزيره‌، چگونگى هدايت آب‌هاى زيرزمينى به سطح زمين در كيش بسيار مهم بوده و نشان مى‌دهد كه در زمان خود از پيشرفته‌ترين روش‌ها براى حفر قنات استفاده مى‌كردند.امروزه مجموعه قنات با تغيير كاربري به يك شهر زير‌زميني شگفت‌انگيز بدل شده كه بيش از ۱۰۰۰۰ متر مربع وسعت دارد و اكنون كاريز كيش خوانده مي‌شود.كارگزاران با تجربه زحمت تمام طراحي ها را كشيده و مي كوشند تا در پروژه بازسازي قنات كيش (كاريزكيش) ضمن حفظ بافت تاريخي قنات كاربري هاي جديدي از اين شهر زير زميني بدست آورند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل لوتوس كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سارا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.  

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۵:۰۷

رويال راك كيش مجموعه اي از چند صخره گرانيتي بزرگ و كوچك است كه در اسفند ماه سال ۱۳۸۷ پس از به گل نشستن بارج حامل صخره هاي گرانيتي كه توسط يدك كش بلژيكي بنام سي رويال از عمان به بحرين حمل مي گرديد و در مسير خود دچار طوفان شده و به سواحل آرام جزيره كيش پناه آورده بود به درون آب ريخته شد . رويال راك بسيار سريعتر از آنچه متوقع بود تبديل به زيستگاه بسيار زيبائي گرديد و به دليل بستر شني منطقه كه عاري از هرگونه پناهگاه براي آبزيان است . مكاني بسيار مساعد براي جذب انواع ماهي و ديگر آبزيان گرديد . شايد بتوان از رويال راك به عنوان نخستين زيستگاه مصنوعي منطقه ياد كرد. عمق رويال راك در حدود ۱۲ متر است و در رويال راك مي توان انواع گونه ماهيان منجمله خفاش ماهيان . تن ماهيان . انواع سرخو . گيش . دلقك ماهي . دامسل . سفره ماهي . اژدر ماهيان . طوطي ماهي . هامور . فرشته ماهي و دسته هاي باراكودا را مشاهده كرد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل گراند كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آريان كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.  

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۵۲

درخت سبز، كهنسال‌ترين درخت لور يا انجير همان انجير معبد در جزيره كيش است و چيزي بين ۵۰۰ تا ۶۰۰ سال عمر دارد، درختان انجير معابد، در ابتدا تنه است، ولي با رشد درخت، شاخه هاي آن به سمت زمين آويزان مي شوند و بعد از مدتي در آن فرو مي روند كه خود به تنه تبديل مي شوند. اين روند آن قدر ادامه مي يابد تا يك درخت با چندين ساقه به هم پيچيده و پيوسته در داخل زمين بوجود مي آيد.شاخه هاي درخت سبز ، گره هايي با نخ يا پارچه زده شده است كه در اول درخت سبز را به نوعي مقدس مي نماياند. گروهي از مردم معتقدند كه درخت سبز انرژي هاي خوبي دارد و به همين دليل به قصد برآورده شدن نيازشان نخ ها و پارچه‌هايي به سرسبزي محوطه ، آلاچيق ها و نرده‌هاي چوبي و پياده‌روهاي اين مجموعه، باربيكيو ها و صندليهايي با طراحي جالب مجموعه درخت سبز كيش را زيبا ساخته است. اما يكي از عواملي كه گردشگران جزيره كيش را به اين نقطه مي‌كشاند، هيبت افسانه‌اي درخت سبز است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل سورينت صدف كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل صدف كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.   

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۳۶

پارك ساحلي مرجان كه در مجاورت بازار مرجان واقع شده، يكي از زيباترين مراكز ديدني كيش است كه بازار مرجان را به دريا ارتباط مي دهد. بسياري از مسافران و ساكنين جزيره اوقات تفريحي خود را در كنار پارك ساحلي مرجان گذرانده و از مناظر زيباي ساحلي كيش لذت مي برند.آلاچيق ها و محوطه سازي جذاب پارك ساحلي مرجان فرصت مناسبي را براي شما بوجود مي آورد كه فارغ از هياهوي بازار به ديدار دريا و چشم انداز هاي زيباي طبيعت اطراف برويد و در طول اقامت خود در جزيره كيش از پارك ساحلي مرجان كه داراي ساحلي بسيار زلال و شفاف مي باشد ديدن كنيد و عكسهاي به ياد ماندني بگيريد.علاوه بر اين تماشاي طلوع آفتاب از پارك ساحلي مرجان، خاطره اي فراموش نشدني است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل آراميس كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل گاردنيا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.    

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۲۱

پارك دلفين يا دلفيناريوم يكي از زيباترين پارك هاي تفريحي منطقه خاورميانه در مساحتي بيش از يك ميليون مترمربع با سرمايه گذاري بخش خصوصي ساخته شده است . تماشاي پارك دلفين زيبا با بيش از هزاران نخل و گونه هاي گياهي متنوع ديگر و نمايش ديدني دلفين ها، شيرهاي دريايي و گرازهاي دريايي براي هر گردشگري جذاب است . پارك دلفين با اجراي طرح هايي مانند جنگل باران هاي مصنوعي، كوه آتشفشان، دنياي اركيده، باغ پروانه ها و رستوران هاي منحصر به فرد توسعه بيشتري مي يابد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ارم كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هليا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.  

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۰۶

گشت و گذار در آبهاي نيلگون خليج فارس با كشتي هاي تفريحي يكي ديگر از تفريحات جزيره كيش مي باشد. كشتي هاي تفريحي شبانه، كشتي هاي آكواريوم و قايقهاي كف شيشه ايي علاقه مندان را به اين گشت ها مي برند.گشت دريايي كشتي هاي تفريحي شبانه در آب هاي اطراف جزيره كيش معمولا از ساعت 21 شروع شده و تا ساعت يك بامداد در سانس هاي دو ساعته ادامه دارد. اين گشت ها به همراه پذيرايي از مهمانان، سرو شام در رستوران كشتي همراه با موزيك زنده، جنگ شادي، برنامه هاي شاد و مهيج، قرعه كشي و اهداي جوايز مي باشد.آب هاي اطراف جزيره كيش محل زندگي انواع موجودات دريايي نظير مرجان ها، ماهي هاي تزئيني و خوراكي، توتياها، خرچنگ ها، ستاره دريايي و … است. با كشتي هاي آكواريوم و قايقهاي كف شيشه اي تماشاي اين زيبايي ها امكان پذير است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل سورينت مريم كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل فلامينگو كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ]