مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
معرفي هتل ها و مراكز اقامتي ايران
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۵:۲۷

يكي از جاذبه هاي قشنگ هر شهر، به خصوص شهرهاي شمالي، بازارش است. بازاري كه بوي تازگي مي‌دهد و همينكه واردشان مي‌شويد بوي سبزي تازه و سير و ترشي محلي بهتان ميخورد. ماهي ها را از دريا تازه صيد كرده اند و آورده‌اند براي فروش و همه چيز بوي تازگي و سرزندگي مي‌دهد. بازار نوشهر هم چنين بازاري است. بوي ترشي و سبزي هاي تازه مي‌دهد و قهوه خانه هاي قديمي و دنجي هم در گوشه و كنار بازار نوشهر است كه ميتوان در آنجا كنار محلي ها نشست و يك استكان چاي خورد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل جهانگردي چلندر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شادي نوشهر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نوشهر به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۵:۰۴

سد آويدر سد خاكي آويدر در فاصله ۳۰ كيلومتري شرق شهر نوشهر و در نزديكي پارك جنگلي سي‌سنگان در استان مازندران قرار دارد. سد آويدر پشت آن درياچه در فاصله‌اي دور از دريا و در دل كوهستان قرار دارد كه اين امر سبب كاهش رطوبت هوا در منطقه سد آويدر شده‌ است. سد خاكي آويدر در حقيقت متعلق به اداره آبياري منطقه است و درياچه پشت سد آويدر نيز جهت تامين آب مورد نياز زمين‌هاي زراعتي منطقه ايجاد شده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل صدف نوشهر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل صحرا نوشهر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نوشهر به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۴۶

پارك جنگلي سي سنگان علاوه بر جاذبه‌هاي گردشگري و توريستي، سياست حفظ و حراست از گونه‌هاي نادر و حفاظت‌شده گياه شمشاد را به طور جدي دنبال مي‌كند. پارك جنگلي سي سنگان يك جنگل نمونه و طبيعي از جنگل‌هاي جلگه‌اي شمال ايران است كه تركيب و تنوع گونه‌هاي درختي پارك جنگلي سي سنگان جذابيت دارد. در پارك جنگلي سي سنگان جنگلي درختان بلوط با قطر بيش از دو متر و همچنين گونه‌هاي شمشاد و افرا ديده مي‌شود و مساحت قابل توجه و در كنار دريا بودن، به آن زيبايي كم‌نظيري داده است. پارك جنگلي سي‌سنگان يكي از بهترين و با ارزش‌ترين پارك‌هاي جنگلي شمال كشور است كه بخشي از پارك جنگلي سي سنگان ذخيره‌گاه و بخش ديگر تفرجگاه در نظر گرفته شده است.. به طور كلي محوطه پارك جنگلي سي سنگان از نظر توزيع گياهي به سه بخش ساحلي، جنوبي و غربي تقسيم مي‌شود. امكانات رفاهي، نزديكي هتل عرش نوشهر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آپادانا نوشهر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نوشهر به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۲۹

درياچه زيبايي در نوشهر كه به تالاب ارواح نيز شهرت دارد، در ۵ كيلومتري شمال روستاي چلندر از توابع نوشهر واقع است. تالاب ارواح در ميان جنگل انبوه پهن‌برگ در منطقه ملا كلا قرار گرفته است. طول تالاب ارواح در حدود ۷۰۰ متر و عرض تالاب ارواح ۳۰۰ متر است. در درون تالاب ارواح درختان خشك‌شده‌اي قرار دارند كه منظره جالبي ايجاد كرده‌اند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل نوشهر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي نوشهر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نوشهر به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۴:۱۵

پاركي زيبا با چشم‌اندازي منحصربه‌فرد در ۱۸ كيلومتري جاده تنكابن به جنگل دوهزار استان مازندران قرار دارد كه به «پارك جنگلي چالدره» شهرت يافته است. پارك جنگلي چالدره از شمال كشور داراي مساحتي بالغ بر ۹۴ هكتار است و در نقطه‌ي اتصال دو رود دوهزار و سه‌هزار قرار گرفته است. در واقع چالدره، دره‌اي است عميق و سرسبز كه مي‌توان با حضور در پارك جنگلي چالدره آرامشي وصف‌ناشدني را تجربه كرد. به همين دليل اين پارك به چالدره شهرت يافته است. حضور انبوهي از درختان افرا و توسكا در كنار بوته‌هاي سرخس كه در وسعت زيادي از منطقه به چشم مي‌خورد و نيز كلبه‌هاي جنگلي با نمايي كاملا سنتي در كنار تسهيلات امروزي، بر زيبايي پارك جنگلي چالدره افزوده است.امكانات رفاهي، نزديكي اقامتگاه بوم گردي خونه مادر جون ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۳:۵۴

يكي ديگر از جاذبه‌هاي گردشگري در شهرستان تنكابن، پلي است قديمي كه پروسه‌ي ساخت پل چشمه كيله در سال ۱۳۰۹ شمسي با طراحي مهندسين كشورهاي روسيه و آلمان شروع و تا سال ۱۳۱۱ هجري شمسي به اتمام رسيد. پل چشمه كيله سازهايران كهن داراي قدمتي برابر با دوران پهلوياول است و به عنوان يكي از زيباترين پل‌هاي تاريخي كشور و نمادي از شهرستان تنكابن شناخته مي‌شود. پل چشمه كيله قديمي، در تاريخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ به ثبت ملي رسيده است. پل چشمه كيله اثري كه داراي طولي بالغ بر ۱۱۲ متر، عرضي حدود ۷ متر و ارتفاعي نزديك به ۵ متر است و امروزه به يكي از جاذبه‌هاي تاريخي شهرستان تنكابن تبديل شده است.امكانات رفاهي، نزديكي  با رزرو هتل چالدره تنكابن ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل وستا تنكابن هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۳:۱۶

آب و هواي تنكابن بسيار خنك است. دماي هواي تنكابن در خنك‌ترين موقع در تابستان به ۲۱ درجه و در گرمترين زمان به ۳۲ درجه سانتي گراد مي‌رسد و يكي از خوش آب و هواترين قسمت‌هاي آن جنگل دو هزار است. جنگل هاي دو هزار در جنوب تنكابن همه جذابيت ها را يكجا دارد و اگر بخواهيد جاذبه هاي گردشگري تنكابن را بگرديد، بايد اول برويد جنگل دو هزار و بعد از آنجا، ديدن جاهاي ديگر را در برنامه قرار دهيد. جنگل دو هزار كه از شهسوار شروع مي‌شود، يكي از جنگل هاي معروف نه تنها شمال، كه سراسر ايران است. حتما برايتان جالب است كه بدانيد چرا اسمش دو هزار است؟ دو هزار  به خاطر ارتفاع دو هزار متري از سطح دريا به اين نام خوانده مي‌شود. جدا از جاده بسيار باصفاي دو هزار هم اين جنگل را به دره سرسبز، جلگه هاي پرآب و دشت‌ها و چمنزارهايش مي‌شناسند و بسياري نيز به شوق و ذوق تماشاي دريا از بالاي جنگل‌ها كه بسيار حيرت‌انگيز است به دو هزار مي‌روند. تصوير دريا  از بالا در كيلومتر ۴ بيشتر از هرچيز خودنمايي مي‌كند.رودخانه دو هزار نيز كه از ارتفاعات الموت قزوين و تخت سليمان سرچشمه مي‌گيرد از حاشيه اين روستا مي‌گذرد و تماشايي‌ترش مي‌كند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي تنكابن ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل چالدره تنكابن هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۲:۵۹

پاركي با وسعت ۷۰هكتار كه در سال ۱۳۴۴ جهت جلوگيري از انهدام جنگل و بازسازي پارك جنگلي شهيد زارع با كاج هاي تهران و زربين جنگلكاري شد. منظره پارك بسيار ديدني و چشم نواز است. پارك جنگلي شهيد زارع مناسب گذراندن يك روز زيبا همراه با خانواده در دل طبيعت است. همچنين به خاطر امكاناتي كه دارد بسياري از مسافراني كه قصد اقامت در چادر را دارند پارك جنگلي شهيد زارع را انتخاب مي كنند. امكانات پارك: جاده مناسب، سرويس بهداشتي، نمازخانه، آب آشاميدني، مواد غذايي و … مي باشد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل بادله ساري ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر ساري به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۲:۴۲

عمارتي زيبا و با ابهت كه داري دو عمارت مسكوني متعلق به دوره قاجار و پهلوي است. در حال حاضر خانه فاضلي‌ها داراي كاربري خاصي نيست و بازديد براي عموم آزاد است. عمارت فاضلي همانگونه كه از نام آن مشخص است متعلق به خاندان فاضلي ها بوده است. صاحب عمارت فاضلي با توجه به پرس و جوهاي انجام شده معلم بوده ولي از معمار بنا هيچ اطلاعاتي موجود نيست.امكانات رفاهي، نزديكي هتل سالار دره ساري ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سالاردره هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر ساري به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۲:۲۵

ميداني بزرگ در مركز شهر ساري است كه اگر به اين شهر سفر كنيد حتما از كنارميدان ساعت عبور خواهيد كرد. ميدان ساعت داراي برجي است كه يك ساعت عقربه اي با صداي زنگ ناقوس است كه پس از هر تغيير ساعت به تعداد رقم هاي ساعت به صدا در ميايد. نيمه شب ها ساعت ۱۲ بار با صداي بلند ناقوس زنگ مي خورد و صداي آن در شهر مي پيچيد كه موجب شد در سال ۱۳۸۰ صداي آن را قطع كنند. برج ساعت در سال ۱۳۰۹ شمسي توسط محمد علي حميدي و ميدان در سال ۱۳۵۵ ساخته شده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي ساري ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سالار دره هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر ساري به همراه دارد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]