woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
معرفي هتل ها و مراكز اقامتي ايران
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۳:۵۰

جزيره كيش از نظر محيط زيست طبيعي، يكي از بكرترين مناطق خليج فارس بوده و بجرات مي‌توان گفت كه ريف‌هاي مرجاني شرق جزيره كيش از غني ترين و زيبا ترين مناطق و مساعد ترين سايت‌هاي غواصي در كشورمان را در برگرفته است. پوشش مرجاني اين جزيره در سواحل شرقي آن واقع گرديده كه هرساله مورد بازديد بسياري از علاقه مندان غواصي قرار مي‌گيرد. غواصي در كيش در تمامي طول سال امكانپذير بوده و سايت‌هاي كم عمق اين جزيره براي غواصي تمامي افراد و حتي اشخاص مبتدي بسيار مناسب است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ايران كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شايگان كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۳:۳۲

فلاي بورد (Flyboard) وسيله است كه با اتصال به يك جت اسكي شخص را بر روي هوا معلق نگه مي دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حركات نمايشي را مي دهد. فلاي بوردابتدا در مسابقات جهاني جت اسكي در چين در سال 2011 معرفي شد و به طور رسمي از ماه مي سال 2012 در دسترس عموم قرار گرفت.با فلاي برد ورزشي تفريحي-آبي مي توان در بالاي سطح آب تا ارتفاع 12 متر آزادانه پرواز كرد و با شيرجه به داخل آب و بيرون آمدن نمايشهاي جذاب و چشمگيري را خلق كرد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل داريوش كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارميدا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۳:۰۶

ساخت جزيره لاك‌پشت ها طرحي مشابه ديزني‌لند با عنوان “لاكي‌آيلند” در جزيره كيش آغاز شده است. در ساخت جزيره لاك‌پشت ‌ها از ظرفيت‌ها و فرهنگ بومي بهره گرفته شده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل مارينا كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارميس كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.   

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۲:۵۱

امكان مشاهده آهوي زيباي ايراني ، از فاصله نزديك كه در سطح جزيره آزادانه در حال زيست است يكي ديگر از جاذبه هاي گردشگري كيش است.در سال 1363 تعداد 30 راس آهو براي حمايت از تكثير آهوي ايراني و افزودن جذابيت هاي جزيره با همكاري سازمان حفاظت محيط زيست از جزيره خارك به كيش منتقل گرديد و اكنون در بيشتر مناطق خصوصاً در شرق و جنوب جزيره به صورت گله هاي پراكنده ديده مي شوند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل بين المللي كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شايان كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۲:۲۷

جاده جهان همچون حلقه ايي نگين زيباي جزيره كيش را دربرگرفته است. جاده جهان به صورت يك جاده كمربندي دورتادور جزيره امكان ارتباط با طبيعت بكر كيش را فراهم آورده و دوستداران مناظر طبيعي مي‌توانند چشم اندازهايي از دريا، ساحل، پوشش گياهي و حيات جانوري متنوع جزيره را در سراسر طول جاده جهان مشاهده كنند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ترنج كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ترنج هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۲:۱۰

جزيره كيش به علت قرار گرفتن در آبهاي آزاد از نظر ماهي تنوع زيادي دارد. ماهي‌ها و ديگر آبزيان موجود در سواحل كيش، استثنايي‌ترين ويژگي جزيره  كيش به شمار مي‌روند. ماهي‌هاي تزييني و بسيار زيبا كه در آب‌هاي حاشيه كيش غوطه‌ور هستند و وجودشان را از تماشاگران پنهان نمي‌كنند از جاذبه‌هاي استثنايي كيش به حساب مي‌آيند و مي‌تواند مسافران را ساعت‌ها سرگرم كنند.يكي از تفريحات مسافران كيش غذا دادن به ماهيهاي جزيره ميباشد. در محل اسكله تفريحي يا اسكله پارك مرجان يا هرجاي ساحل كيش كافي است چند تيكه نان در آب بياندازيد تا انواع و اقسام ماهي هاي رنگارنگ را دور خود ببينيد.كمتر نقاطى را در دنيا مي‌توان يافت كه از لحاظ طبيعى اين قدر ديدنى باشند. كف دريا به دليل شفافيت و زلالى آب تا عمق چند مترى قابل مشاهده است و به صورت آكواريوم طبيعى درآمده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۱:۵۵

روستاي سرولات در سه كيلومتري جنوب چابكسر و در كنار رود خانه آچيرود در دامنه رشته كوه البرز قرار دارد,به دليل مناظر ديدني روستاي سرولات، سرولات از ديگر روستا‌هاي شمالي كشور متمايز شده است و نظر هر گردشگري را به خود جلب مي‌نمايد و بدون شك يكي از روستا‌هاي ديدني فوق العاده زيباي ايران محسوب مي‌شود كه مي‌تواند براي هر بازديد كننده اي خاطره ساز شود,روستاي سرولات در منظقه اي مرتفع واقع شده است كه با عبور از جاده جنگلي،منظره دو طرف جاده چشم‌ها را به خود خيره مي‌كند كه نمايي از كشت زارها و سكونت گاه‌هاي منطقه اي جلگه اي دارد ,به دليل منطقه جغرافيايي اي كه روستاي سرولات دارد از جاذبه‌هاي زيادي برخوردار است كه گردشگران ميتوانند با طي مسيري كوتاه هم از دريا و هم از مناطق جلگه اي و كوه پايه اي روستاي سرولات لذت ببرند,وجود ويلا‌هاي متعدد و همچنين مسافر خانه‌ها روستاي سرولات را تبديل به يكي از بهترين مكان‌ها براي گذراندن اوقات فراقت كرده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل گيلماز به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر چابكسر استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر چابكسر را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۱:۳۴

چابكسر يكي از شهرهاي استان گيلان در شمال ايران است, شهر چابكسر در منتهي‌اليه خاوري استان از شمال به درياي خزر، از شرق به شهرستان رامسر در استان مازندران،از جنوب به رشته كوه البرز و از غرب به كلاچاي محدود است,چابكسر در حد فاصل استان گيلان و استان مازندران در كوتاهترين فاصله بين كوه و دريا (حداكثر 1300) متر جاي گرفته است, به دليل فاصله كم كوه و دريا منظره‌اي بسيار جالب و كم‌نظير دارد, در گستره جغرافيايي چابكسر 4 محصول عمده كشاورزي يعني برنج، چاي، مركبات و كيوي در كنار همديگر عمل مي‌آيند,با توجه به خصوصيات جغرافيايي حاكم بر شهر چابكسر ، يعني رشته كوه البرز و درياي خزر، چابكسر از نظر جاذبه‌هاي گردشگري از تنوع ويژه‌اي برخوردار است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي چابكسر به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر چابكسر استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل گيل ماز چابكسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر چابكسر را نيز به همراه دارد.  

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۱:۱۹

شهرداري رودسر در استان گيلان نمونه اي از دوره تحول در معماري ايران است بناي تاريخي شهرداري رودسر در جنوب غربي ميدان امام رودسر واقع شده است شهرداري رودسر بنايي است مربوط به دوره پهلوي اول كه داراي گچبري هاي بسيار زيبايي مي باشد كه در دهه اول دوره پهلوي با الهام از مغرب زمين و اكثرا توسط معماران آلماني يا ارمني بنا گرديده است , شهرداري رودسر به دليل اهميت آن كه بازگوي خاص از يك دوره تحول معماري ايراني است كه به شماره 1519در سال 1336هجري شمسي در فهرست آثار ملي كشور به ثبت رسيده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ترنج رودسر به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر رودسر استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سيروس رودسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر رودسر را نيز به همراه دارد.      

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۱:۰۳

ساحل رودسر و رامدشت از جمله نقاط ديدني در شهرستان رودسر واقع در استان گيلان است ساحلي به طول ۳۰ كيلومتر كه به دليل نزديكي كوه با دريا در اين منطقه جغرافيايي، چشم‌انداز زيبايي را به خود اختصاص داده‌ است به همين دليل، رودسر به مهمترين مركز واليبال ساحلي در ايران تبديل شده است, پارك ساحلي رودسر به وسعت 10 هزار متر مربع به همت شهرداري رودسر همچنين داراي بازارچه صنايع دستي و حدود 30 باب سوئيت اقامت موقت، سرويس بهداشتي، وسايل بازي كودكان، پاركينگ و مجتمع تجاري، نمايشگاه صنايع دستي و گردشگري مي باشد, از ديگر جاذبه هاي گردشگري ساحل رودسر ايجاد سايت هوايي پروازهاي سبك گردشگري تفريحي آن است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي رودسر به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر رودسر استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل بهار رودسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر رودسر را نيز به همراه دارد.      

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ]