woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
معرفي هتل ها و مراكز اقامتي ايران
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۷:۴۴

ساحل زيباي صدف آستارا يكي از تميزترين و بكرترين مناطق ساحلي درياي خزر است كه همواره پذيراي مسافران و گردشگران زيادي از سرتاسر كشور و دنيا است. ساحل صدف در ۱۰ كيلومتري آستارا به سمت رشت جاي گرفته است و امكاناتي نظير بازي و تفريح كودكان، طرح سالم‌سازي و محل شنا، استراحتگاه‌هاي موقت، پلاژهاي عرضه خدمات، امكان نصب چادر، اكيپ امداد، نجات غريق و ماهيگيري دارد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل پارلا آستارا به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر آستارا استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارلا هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آستارا را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۷:۲۵

تالاب بين‌المللي استيل در چهار كيلومتري شهر آستارا در حاشيه جاده آستارا به تالش جاي گرفته است. اهميت اكوتوريستي تالاب استيل زيبا و شگفت‌انگيز به دليل نزديكي به جاده، تنوع چشم‌اندازهاي طبيعي نظير كوهستان، جنگل، مزارع و كشتزارهاي اطراف دو چندان شده است. جالب است بدانيد كه به دليل قرارگيري ريشه درختان تالاب استيل در آب، آن‌ها همواره در پهناي تالاب جابه‌جا مي‌شوند و حركت مي‌كنند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل اسپيناس آستارا به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر آستارا استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ابوالفضل آستارا هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آستارا را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۷:۱۱

آستارا يكي از شهرهاي ساحلي و توريستي گيلان است كه سرشار از جاذبه هاي بكر و طبيعي در غرب درياي خزر و نقطه مرزي ايران و جمهوري آذربايجان است, شهري كه آرامش ساحل خزر،‌زيبائيهاي چشم نواز آستارا را در امتداد كوهپايه هاي سرسبز جنگلي به اوج آسمان دوخته و جلوه اي از زيبائي هاي بي كران سرزمين ايران را به رايگان براي گردشگران به نمايش مي گذارد, آستارا يك شهر جلگه ايي است كه در قديم به علت پس‌روي آب درياي خزر، بخشهايي از آستارا به صورت باتلاق بود و به همين دليل هسته رو يا همان آهسته رو ناميده مي شد كه بعدها به آستارا تبديل شد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل آستارا به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر آستارا استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي آستارا هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آستارا را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۶:۵۵

تالاب سرخانكل (منطقه حفاظت‌شده سرخانكل) بخشي از مجموعه تالاب انزلي است، كه در بخش مياني آن واقع‌ شده است. از آنجايي‌ كه نبض گردشگري تالاب در انتهاي اين منطقه مي‌تپد خواه‌ناخواه سرخانكل به‌عنوان تنها مسير رسيدن به نيلوفرهاي آبي است.  پرندگان مهاجر نظير قو، غاز، چنگر و انواع مرغابي‌ها، طاووسك، يلوه، كاكايي نيز در اين منطقه زمستان گذراني مي‌نمايند.  سرخانكل پوشيده از آزولا، سه كوله خيز، لاله تالابي و نيزار است كه گونه غالب گياهي منطقه حفاظت شده سرخانكل ني و لوئي تشكيل مي‌دهد. منطقه رويش گل‌هاي نيلوفر آبي يكي از مكان‌هاي اصلي تخم‌گذاري و جوجه آوري پرستوهاي دريايي در تالاب انزلي محسوب مي‌شود. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل آپارتمان سفير بندر انزلي به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر انزلي استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل جهانگردي بندر انزلي هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر انزلي را نيز به همراه دارد. 

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۶:۳۷

موج‌شكن انزلي كه براي جلوگيري از آسيب رساندن موج‌هاي دريا به كشتي‌ها و قايق‌ها ساخته شده بود، اكنون به محلي براي تفريح بدل شده است. تقريبا هر بازديدكننده از انزلي، يك عكس يادگاري در كنار موج‌شكن دارد. گردش روي موج‌شكن بندر انزلي و تماشاي منظره دريا و كانال و ساحل انزلي و بلوار ساحلي انزلي از فراز موج شكن ، خاطره‌اي فراموش‌نشدني براي هر گردشگري خواهد ساخت. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل الماس بندر انزلي به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر انزلي استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آپارتمان ملل بندر انزلي هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر انزلي را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۶:۲۱

برج ساعت كه يكي از قديمي‌ترين بناهاي انزلي است و هنوز نيز به درستي ساعت را نمايش مي‌دهد، پشت بازار سپه و ميدان انزلي واقع‌شده است. برج ساعت به دستور خسرو خان گرجي، حاكم ناصرالدين‌شاه در انزلي در سال ۱۱۹۴ شمسي ساخته‌شده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل بهشت تالاب انزلي به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر انزلي استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل مدائن انزلي هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر انزلي را نيز به همراه دارد. 

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۵:۴۷

دهكده ساحلي بندر انزلي بزرگ‌ترين باغ شهر ايران است. دهكده ساحلي در منطقه غازيان انزلي بين محله شاليور و بي‌بي حوريه غازيان واقع‌شده و از هنگام ساخت دهكده ساحلي در سال ۴۸ توسط مرحوم فرهنگي تاكنون باوجود ايجاد شهرك‌هاي توريستي فراوان در استان گيلان و مازندران هنوز از زيباترين شهرك‌هاي گردشگري ايران است. در دهكده ساحلي فضاي سبز اهميت ويژه‌اي دارد، به گونه‌اي كه ويلاهاي دهكده ساحلي در حدود ۲۰ درصد مساحت زمين را به خود اختصاص داده است.  شهرك ساحلي بندر انزلي (دهكده ساحلي بندر انزلي) داراي امكانات رفاهي همچون رستوران، فروشگاه، پارك، مسجد، منطقه شناي برادران و خواهران، زمين‌هاي ورزشي، ويلاهاي ساحلي، آلاچيق و … است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل دنيز بندر انزلي به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر انزلي استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل دلفين انزلي هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر انزلي را نيز به همراه دارد.    

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۵:۳۳

مرداب انزلي، در شمال ايران، واقع در استان گيلان و در كنار بندر انزلي است، در مرداب انزلي گونه ‌هاي مختلفي از آبزيان و پرندگان زندگي مي‌ كنند ، هم چنين داراي نيلوفر هاي آبي معروفي است, تالاب انزلي، در ساحل جنوب غربي درياي خزر ، در غبر دلتاي سفيد رود و در جنوب بندر انزلي ، در استان گيلان واقع شده و از قسمت غرب كپورچال و آبكنار ، از جنوب به صومعه سرا و بخش هاي رشت محدود شده, وجود مناظر و چشم انداز هاي كمياب و بديع موجود در تالاب همواره جذبه خاصي را براي علاقمندان به طبيعت و نيز گردشگران گريزان از غوغاي شهر ها ، ايجاد كرده است , اگر تفريح و تفرج و اساساً گذران اوقات فراغت را كه يكي از نياز هاي اصلي انسان بشمار مي رود در كنار ورزش ها و سرگرمي هائي چون ورزش هاي آبي در اين مناطق مورد بررسي قرار دهيم در مي يابيم كه مرداب انزلي گسترده ,آرامش روحي بسياري از گردشگران ايراني و حاشيه نشينان شهري و روستائي خود را فراهم نموده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل سفيد كنار بندر انزلي به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر انزلي استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سفيد كنار هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر انزلي را نيز به همراه دارد.  

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۵:۱۴

كاخ ميان پشته انزلي در ميان پشته و بين دو پل انزلي و پل غازيان در محوطه وسيعي واقع شده است, بدنه ساختمان كاخ ميان پشته انزلي دو جدار و از بلوك سيماني ساخته شده داراي ۱۱ اتاق و يك سالن پذيرايي و چهار سرويس حمام و دستشويي با نماي بسيار زيباست,كاخ ميان پشته انزلي در حال حاضر موزه نظامي ‌مي‌باشد و انواع سلاحهاي گرم و سرد از زمان صفويه تا كنون در معرض ديد عموم است, موزه نظامي ‌بندرانزلي در ساختماني قرار گرفته كه خود موزه‌اي از معماري و هنر است,كاخ ميان پشته انزلي كه در ميان باغ دلگشايي با درختهاي نارنج و سرو محصور شده از شمال به آبهاي نيلگون خزر نظاره دارد,بناي كاخ ميان پشته انزلي كه به كاخ ميان پشته معروف است در سال۱۳۱۰ به دستور رضاخان و به دست مهندسان ايراني ساخته شده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي بندر انزلي به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر انزلي استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي انزلي هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر انزلي را نيز به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۴:۵۷

خانه ابريشمي از بناهاي زيباي عصر قاجار و در محله صيقلان رشت واقع است. خانه ابريشمي داراي دو تالار به نام هاي چيني خانه و تالار آيينه است. هر يك از تالارها با تزئينات پر كار آرايش يافته اند. در تالار چيني خانه ظروفي منقوش به نقش گل و مرغ، در دوايري كه با گچ بري ها احاطه شده، به جاي گرفته اند. از ديگر قسمت هاي خانه ابريشمي تالار آيينه با آينه كاري هاي دقيق و ظريف است. تزئينات بي شمار سقف، گيلويي ها، طاق ها، طاقچه ها و سردرها به همراه گچ بري هاي ظريفي در اطراف پيش بخاري خانه ابريشمي مسكوني را در رديف زيباترين منازل دوره قاجاريه قرار داده است. از آنجا كه خانه ابريشمي در گذشته به حاجي ميرزا ابريشمي تعلق داشت. امروزه نيز با نام صاحب اوليه آن خوانده مي شود. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل شبستان رشت به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر رشت استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر رشت را نيز به همراه دارد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ]