مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
معرفي هتل ها و مراكز اقامتي ايران
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۲:۰۸

از ديگر ميراث ارزشمند تاريخي در شهر كاشان، بازار سنتي اين شهر است كه علاوه بر زيبايي‌هاي معماري، در دوران خود نيز از بهترين و معروف‌ترين بازارها محسوب مي‌شد. به گونه‌اي كه بسياري از مورخان، ايران‌شناسان و نويسندگان بزرگ ايران و جهان در مورد بازار سنتي سخن‌ها گفته‌اند. در كتاب «زينت‌المجالس» چنين نوشته شده استمثل راسته‌ي بازار كاشان در تمام جهان نيست و طول بازار سنتي تقريبا دو هزار قديم مي‌باشد.تاورنيه» نيز در مورد بازار سنتي كاشان چنين نوشته استبازار كاشان خيلي زيباست و به اتاق‌هاي خوب پوشيده شده، كاروانسراها هم بزرگ و راحت. خصوصا يكي از آن‌ها خيلي عالي است كه نزديك باغشاه دولتخانه واقع شده است.بازار سنتي ارزشمند ايران كهن كه داراي پيشينه‌اي متعلق به دوران حكومت صفويان است، در كنار معماري كم‌نظير و قرارگيري در مجاورت راه‌هاي بازرگاني باستاني، به يكي از زيباترين و پررونق‌ترين بازارهاي سنتي ايران تبديل شده است.امكانات رفاهي، نزديكي و با رزرو هتل كاشان ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آپارتمان كاشان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كاشان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۱:۵۲

در شهر كاشان، مي‌توان عمارات و خانه‌هاي قديمي با معماري زيبا و شگفت‌انگيز بسياري را مشاهده كرد كه بواسطه‌ي معماري جالب و منحصر‌به‌فرد، از شهرتي مثال‌زدني برخوردار بوده و امروزه به يكي از دوست‌داشتني‌ترين جاذبه‌هاي گردشگري اين شهر زيبا و تاريخي، تبديل شده است. خانه‌ي بروجردي‌ها از جمله ا بناهاي ارزشمند تاريخي است كه در زمان حكومت قاجار ساخته شده است. از ويژگي‌هاي خانه بروجردي هاي كهن، بادگيرهاي هلالي شكل و قرينه‌ي آخانه بروجردي هااست كه بام تالار و كلاه‌فرنگي قرار گرفته است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل كاشان ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي كاشان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كاشان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۱:۳۶

دشت لاله‌هاي واژگون منطقه گلستان‌كوه، دليل اصلي بيشتر گردشگران براي سفر به خوانسار است. اين لاله‌هاي سرخگون كه رنگ آن‌ها  سرخ مايل به بنفش است، عمر كوتاهي دارند و عمر آن‌ها از اول ارديبهشت آغاز و در آخر همين ماه عمرشان به پايان مي‌رسد. اين لاله‌ها جدا از زيبايي وافرشان، خواص دارويي نيز دارند. خواص دارويي اين گل‌ها اصولا در پيازشان است و براي درمان دردهاي رماتيسمي، مفصلي و كبدي بسيار موثر هستند. گلستان‌كوه علاوه بر لاله‌هاي منحصربه‌فردش، از طبيعت بكر، چشمه‌هاي پرآب و دشتي سرسبز نيز برخوردار است كه گلستان كوه را به منطقه‌اي همه چيز تمام براي گذران يك روز دلنشين تبديل كرده است.امكانات رفاهي، نزديكي خانه پدري خوانسار، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو سراي پدري خوانسار هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر خوانسار به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۱:۱۹

پارك جنگلي سرچشمه يكي از مهم‌ترين جاذبه‌هاي گردشگري خوانسار است. در وسط پارك جنگلي سرچشمه ديدني، حوضچه‌هاي زيادي وجود دارد كه آب آن‌ها از چشمه‌هاي موجود در «كوه سيل» سرازير مي‌شود. چشمه‌هاي متعدد پارك جنگلي سرچشمه شامل «چشمه مرزنگوش»، «چشمه شترخون»، و «چشمه پير» مي‌شود. اين چشمه‌ها، آبخنك و گوارايي دارند، به طوريكه مردم هم از آب آنها مي‌نوشند، هم مقداري با خود به خانه مي‌برند. سكوهاي مخصوصي نيز در پارك جنگلي سرچشمه تعبيه شده است تا بازديدكنندگان بتوانند در پارك جنگلي سرچشمه استراحت كنند و آرامش داشته باشند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي خوانسار، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل زاگرس خوانسار هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر خوانسار به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۰:۱۹

چشمه اي تاريخي در نياسر وجود دارد كه به نام چشمه اسكندريه شهرت دارد و آبي زلال و بسيار خنك دارد. در حقيقت تمام تاريخ و قدمت و حيات اين روستاي باستاني مديون وجود چشمه تاريخي اسكندريهبابركت بوده است. چشمه تاريخي اسكندريه چند متر پايين تر از چهارطاقي قرار دارد و از قديمي ترين چشمه هاي شناخته شده ايران به شمار مي رود. آبشار نياسر كه يكي از مشهورترين جاذبه هاي نياسر است در واقع از چشمه اسكندريه تاريخي نشات مي گيرد. در بدنه آبشار نياسر مي توان استلاكتيت ها و استلاكميت هاي زيبايي را مشاهده كرد كه به دليل انحلال سنگ هاي آهكي در طول ساليان دراز به وجود آمده اند و جلوه چشم نوازي به آبشار نياسر بخشيده اند. آبشار نياسر در فصل پاييز كمترين و در فصل بهار بيشترين مقدار آب را داراست.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي نياسر، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سبز نياسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نياسر به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۹:۵۸

شهرستان گلپايگان كه به «بازار چهارسوق» نيز شناخته مي‌شود، متشكل از بخش‌هايي همچون بازار مسگرها، بازار اصلي، بازار گيوه‌دوزان، بازار كوزه‌گرها، بازار فرش‌فروشان و بازارهاي متعدد ديگري به همراه چندين پاساژ است. بازار چهار سوق داراي دهانه‌اي با وسعت بسيار و طاق‌بندي و سقف ضربي آجري است كه بيانگر معماري ساختمان‌هاي دوران سلجوقي است؛ اهميت بازار چهار سوق نيز با توجه به معماري انجام شده در بازار چهار سوق و نيز موقعيت مكاني بازار چهار سوق است كه همانند پلي موصلاتي بين مسجد جامع و مناره‌ي گلپايگان، عمل مي‌كند. سازندگان بازار چهار سوق۴۰۰ ساله، بازار چهار سوق را همانند ديگر بازارهاي سنتي كشور، با طاق‌ آجري، تعبيه‌ي فضاهاي جانبي همچون چاي‌خانه و تيمچه، بنا كرده‌اند كه از گذشته تا به امروز، يكي از مراكز اصلي تجاري در گلپايگان محسوب مي‌شود.امكانات رفاهي، نزديكي هتل جهانگردي گلپايگان، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر گلپايگان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۹:۴۱

كوه الوند گلپايگان كوهستاني است واقع در شمال غربي گلپايگان كه از شمال غربي به جنوب شرقي كشيده شده است. كوه الوند حدود 15 كيلومتر طول و به طور متوسط 5 كيلومتر عرض دارد. ارتفاع بلندترين نقطه اين كوه 3111 متر مي‌باشد كه در محل به نام كلنگ سياه شناخته مي‌شود. در پايين دست دامنه‌هاي جنوبي كوه الوند چشمه‌اي زيبا و چهار فصل به نام چشمه خضر وجود دارد و جاده‌اي خاكي به طول حدود 12 كيلومتر از گلپايگان تا مجاورت چشمه كشيده شده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي گلپايگان ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ارگ گوگد گلپايگان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر گلپايگان به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۹:۱۴

يكي از مهمترين مساكن سنتي شهر نائين خانه تاريخي امامي مي باشد .خانه امامي در محله تاريخي كلوان از محلات تاريخي شهر نائين واقع گرديده است .اصل خانه امامي متعلق به دوران صفويه بوده وليكن در دوره هاي بعدي يعني دوره قاجار تغييراتي را در فضاها و معماريخانه امامي شاهد هستيم كه شامل فضاهاي جنوبي بوده كه كاملا” تغيير يافته و سه دريهايي در دوره قاجار به خانه امامي الحاق گرديده است . خانه امامي در قديم از چندين خانه تشكيل مي شده و در دوره قاجار به عنوان خانه امام جمعه شهر نائين يعني خاندان امامي ها و محمد سعيدامامي بوده است . ( فضاهاي موجود شامل ورودي – هشتي – حياط – پنج دريها – سه دريها – تالارتشريفات – ايوان بلند – بادگير – زيرزمينها – مَدرس و محل تدريس – پاياب قنات و … )مي باشد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي نائين ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل جهانگردي نائين هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نائين به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۸:۵۰

كليساي سنت نشان مربوط به اواخر دوره قاجار است و در شهرستان فريدن، بخش مركزي، دهستان ورزق جنوبي، روستاي غرغن، ۱۲ كيلومتري شهر داران واقع شده است. امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي داران، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل جهانگردي داران هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر داران به همراه دارد.

نويسنده :گردشگري
تاريخ: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۸:۳۳

بوستان نقاشباشي در شهر مباركه از بلوار شهيد نصوحي تا بلوار خليج فارس و تا محل فرمانداري شهرستان مباركه ادامه دارد . بوستان نقاشباشي سرسبز و زيبا در زميني به وسعت حدود ۳۰۰۰۰ متر مربع احداث شده است .با درختاني سر سبز وگل هاي قشنگ چشمان رهگذران را مي نوازد. اداره فضاي سبز شهر داري مباركه در فصلهاي مختلف سال اقدام به كاشت گلهاي رز، مورت، پريكانتا، زرشك زينتي، رزماري، لا واندولا، ياس زرد، به ژاپني، شب بو، جعفري، تاج خروس، هميشه بهار، شمعداني، شاه پسند مي نمايد به همين خاطر شهر زيباي مباركه جلوه اي زيبا تر يافته است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي مباركه ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ساحلي پرديس مباركه هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر اصفهان به همراه دارد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]