woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
رزرو هتل
درباره من
معرفي هتل هاي آذربايجان شرقي، هتل هاي آذربايجان غربي، هتل هاي اردبيل، هتل هاي اصفهان، هتل هاي مازندران، هتل هاي همدان
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/9/26  ساعت: ۱۱

سواحل قشم با مساحتي تقريبا به ۱۵۰۰ كيلومتر مربع, بيشترين كرانه‌ها, سواحل را در ميان جزيره هاي خليج فارس به خود اختصاص داده است. سواحل زيتون, جزاير ناز, سيمين, سوزا, شيب‌دراز, مسن, سلخ و دوستكو از جاذبه هاي ديدني سواحل جزيره قشم به شمار مي آيد. از ويژگي‌ هاي سواحل جزيره قشم , متنوع بودن ساحل هاي صخره‌اي, ماسه‌اي, گلي و سواحل جنگلهاي حرا جزيره مي باشد كه اين نوع خصوصيات به‌ صورت يك جا در كمتر جزيره‌اي ديده مي‌شود. از ديگر سواحل جزيره قشم, سواحل شني و ماسه‌ اي نقره‌ فام و سيمين براق مي باشد. متنوع بودن ساحل صخره‌ اي ريگو كه به ساحل لاك‌ پشت‌ها نيز معروف مي باشد از سواحل ديگر زيباي جزيره قشم مي باشد كه لاك‌ پشت‌ها در اين ناحيه براي نفس‌ گيري و تغذيه به روي آب مي‌ روند. در سفرتان به قشم امكان اين را خواهيد داشت تا به تماشاي اين ساحل برويد و لذت ببريد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ديپلمات قشم به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر قشم استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر قشم را نيز به همراه دارد.       


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/9/26  ساعت: ۱۱


از ميان 7 نوع لاك پشت دريايي شناخته شده درآب‌هاي كره خاكي، 5 نوع به خليج فارس و درياي عمان ورود پيدا مي كنند. به علت بهره برداري انساني در سراسر دنيا جمعيت لاك پشت‌هاي پوزه عقابي را به شدت كاهش داده است.از آنجايي‌كه يكي از مهمترين علل نابودي جانوران در جهان تخريب محل زندگي است، ،اداره كل گردشگري، ميراث فرهنگي و صنايع دستي سازمان منطقه آزاد قشم براي حفظ زيستگاه لاك پشت‌هاي پوزه عقابي در يك اقدام فوري و ضربتي 25 كيلومتر از ساحل جنوبي را به عرض 125 متر از خط مد دريا به طرف ساحل در چهارچوب قوانين مناطق آزاد، منطقه حفاظت شده اعلام كرد و هرساله با حمايت مالي اين سازمان و جامعه محلي روستاي شيب دراز، پروژه حفاظت و نگهداري از تخم لاك پشتهايي كه براي تخم گذاري به ساحل شيب دراز مي‌آيند اجرا مي‌شود. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي قشم به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر قشم استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل قشم هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر قشم را نيز به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/9/26  ساعت: ۱۱

معبد هندوها يكي از آثار تاريخي و در عين حال جالب توجه شهر بندرعباس است كه در خيابان امام خميني و روبروي بازار روز قرار دارد. ساختمان معبد هندوها ، در سال ۱۳۱۰ ه. ق. در زمان حكومت محمد حسن خان سعدالملك حاكم وقت بندرعباس، از محل جمع آوري هداياي هندوها، توسط تجار هندي ساخته شده‌است. اساس ساختمان معبد هندوها عبارت است از يك اتاق چهارگوش مياني كه بر روي آن گنبدي قرار گرفته‌است. سبك معماري گنبد معبد هندوها را مقرنس‌هاي پيراموني آن نه تنها از ديگر گنبدهاي موجود در سواحل خليج فارس، بلكه از گنبدهاي سراسر ايران متفاوت مي‌سازد. طرح معبد هندوها كاملاً از معماري معابد هندي متإثر است. معبد هندوها از جمله نشانه‌هاي معدود تاريخي بندرعباس است كه توجه هر تازه واردي را به خود جلب مي‌كند و معبد هندوها امروزه در كنار يكي از خيابان‌هاي اصلي شهر قرار گرفته‌است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل بندرعباس به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر بندرعباس استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي بندرعباس هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر بندرعباس را نيز به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/9/26  ساعت: ۱۱

آستارا يكي از شهرهاي ساحلي و توريستي گيلان است كه سرشار از جاذبه هاي بكر و طبيعي در غرب درياي خزر و نقطه مرزي ايران و جمهوري آذربايجان است, شهري كه آرامش ساحل خزر،‌زيبائيهاي چشم نواز آستارا را در امتداد كوهپايه هاي سرسبز جنگلي به اوج آسمان دوخته و جلوه اي از زيبائي هاي بي كران سرزمين ايران را به رايگان براي گردشگران به نمايش مي گذارد, آستارا يك شهر جلگه ايي است كه در قديم به علت پس‌روي آب درياي خزر، بخشهايي از آستارا به صورت باتلاق بود و به همين دليل هسته رو يا همان آهسته رو ناميده مي شد كه بعدها به آستارا تبديل شد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل آستارا به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر آستارا استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي آستارا هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آستارا را نيز به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

دره مرادبيك يكي از باصفاترين و زيباترين دره‌هاي استان همدان است كه در جنوب شهر همدان قرار داردو روستايي به همين نام در غرب دره مرادبيك همدان در حدود ۲ كيلومتري دره مرادبيك ديده مي‌شود كه يكي از زيباترين روستاهاي همدان است, دره مرادبيك همدان برخلاف ساير دره‌هاي الوند همچون دره گنج‌نامه كه در مسير راه‌هاي باستاني قرار داشته است، در منطقه بسته‌اي واقع شده كه تردد در دره مرادبيك بسيار اندك بوده است و تنها راه ارتباطي، راه مالروي انتهاي دره است كه از طريق دره چشمه فرشه در فصول خشك سال با روستاي پشت كوه كه در يال غربي الوند قرار دارد، ارتباط مي‌يابد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل سفير همدان، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل جهانگردي همدان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر همدان به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

شير سنگي يكي از آثار تاريخي شهر همدان است كه قدمتش به دوران مادها مي رسد,كارشناسان ميراث فرهنگي مي گويند، مجسمه شير سنگي شهر همدان قبل از حمله مرداويج به اين شهر دو عدد بوده و در منابع و كتاب هاي اسلامي از اين مجسمه ها كه دو طرف دروازه شهر همدان بود باب الاسد ياد شده, در زمان حمله ديلميان يكي از اين شيرهاي سنگي به طور كامل خراب شد و دست و پاي مجسمه ديگر هم شكسته شد, مجسمه هاي شيرسنگي همدان به دستور اسكندر به مناسبت يادبود سردار معروفش هنايشيون در دو طرف مقبره او ساخته شده بود, هم اكنون تنها مجسمه شيرسنگي در يكي از ميدان هاي شهر همدان به همين نام و تپه اي باستاني كه در گذشته گورستان دوره اشكانيان بود قرار دارد, شير سنگيهمدان به ثبت ملي رسيده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل آرين همدان، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل خاتم همدان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر همدان به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

حمام قلعه، همان‌طور كه از نامش پيدا است، حمامي سنتي در همدان است. حمام قلعه در يكي از محله‌هاي قديمي و اصيل شهر همدان به نام محله قاشق‌تراشان يا محله قلعه قرار، درخيابان شريعتي قرار دارد. حمام قلعه مربوط به دوره‌ي قاجاز است و مساحتي حدود ۱۵۰۰ مترمربع دارد.حمام قلعه از دو بخش سرد و گرم تشكيل شده است كه ورودي هشتي-شكل دارد. بعد از عبور از هشتي، ابتدا حمام سرد و سپس حمام گرم قرار گرفته است. حمام قلعه بخش مردانه و زنانه داشته است.در سال ۱۳۸۷ خورشيدي، حمام تاريخي قلعه مورد مرمت و نوسازي قرار گرفت. بعد از آن اين حمام تغيير كاربري پيدا كرد و اكنون به عنوان موزه مردم شناسي همدان، پذيراي گردشگران و علاقه‌مندان است. داخل حمام نيز سفره‌خانه سنتي راه‌اندازي شده كه گروه‌هاي موسيقي در حمام قلعه برنامه‌هاي مختلفي اجرا مي‌كنند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل گنجنامه همدان، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل اميران همدان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر همدان به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

برج قربان يكي از آثار تاريخي قرون هفتم يا هشتم هجري است كه در شهر همدان بين چهار باغ شهيد مدني و خيابان طالقاني جنب دبيرستان ابن سينا قرار دارد. برج قربان مدفن حسن بن عطار حافظ ابو العلا همداني و امراي سلجوقي است.درباره دليل نامگذاري برج قربان ؛به برج قربان، گفته مي‌شود كه در جريان شورش افغان‌ها در دوره صفويه، برج قربان سنگرگاه فردي به اسم قربان بود. او از اهالي محل دفاع و تلاش مي‌كرد شورشيان را دفع كند. به همين دليل مسجد و بقعه به برج قربان شهرت يافت.امكانات رفاهي، نزديكي هتل پارسيان آزادي همدان، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارسيان بوعلي همدان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر همدان به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

مجموعه تاريخي بازار همدان در محدوده خيابان‌هاي باباطاهر، اكباتان و شهدا قرار دارد و عمده بناهاي بازار سنتي مربوط به دوره قاجاريه است. مانند بازارهاي اغلب شهرهاي قديمي ايران، بازار سنتي همدان نيزسرپوشيده است. بعضي بخش‌هاي بازار سنتي پوششي گنبدي شكل دارد. بازار همدان به لحاظ  وجود راسته‌هاي مختص به اصناف مختلف معماري ويژه‌اي دارد. برخي مورخان قدمت بازار سنتي را به دوره سامانيان نسبت مي‌دهند، اما اكثر بازار سنتي بازمانده از دوره قاجاريه است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل بابا طاهر همدان، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارسيان همدان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر همدان به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

آرامگاه باباطاهر عريان، عارف، شاعر ايراني‌تبار و دوبيتي سراي اواخر سده چهارم و اواسط سده پنجم در همدان قرار گرفته است. اين آرامگاه در ميداني به نامبابا طاهر عريان در شمال همدان قرار دارد. آرامگاه بابا طاهر عريان در سال ۷۶ در فهرست آثار ملي ايران به ثبت رسيده است.در سطح محوطه‌ي داخلي آرامگاه، كاشي‌كاري معرق و تزئينات بسيار ظريفي به كار رفته كه جلوه‌ي خاصي به قسمت‌هاي داخلي مزار داده است. اشعار باباطاهر با لهجه ملايري يا با لهجه‌اي از زبان لري سروده شده‌اند. در محوطه داخلي آرامگاه بابا طاهر عريان ، ۲۴ دوبيتي روي ۲۴ قطعه سنگ زيبا حك شده و در قسمت پايين اطراف محوطه داخلي مزار نصب شده است. همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب مي‌توانيد از آرامگاه بابا طاهر عريان بازديد كنيد. در كنار آرامگاه بابا طاهر عريان ، موزه‌ي صنايع دستياستان همدان قرار دارد كه مي‌توانيد از آن نيز بازديد كنيد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل همدان ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي همدان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر همدان به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

موزه‌ي بابل» كه به «گنجينه‌ي بابل» شهرت يافته است، يكي از جاذبه‌هاي گردشگري فرهنگي و تاريخي در شهرستان بابل است كه عنوان تنها موزه‌ي مردم‌شناسي مازندران را به خود اختصاص داده است. موزه بابل مجموعهفرهنگي، فعاليت خود را به عنوان موزه‌ي باستان‌شناسي، چوب و مردم شناسي در سال ۱۳۷۵، در ساختمان شهرداري سابق كه در سال ۱۳۰۷ به عنوان بلديه شروع به كار كرده بود، آغاز كرد. پس از چهار سال در سال۱۳۸۲ و پس از تعمير و بازسازي، عنوان تنها موزه‌ي مردم‌شناسي مازندران را به خود اختصاص داد.موزه بابل، تنها موزه‌ي مردم‌شناسي استان مازندران است.آثاري همچون صنايع دستي زنان تركمن صحرا، پوشاك مازندران، گيلان، تركمن و چادر شب‌بافي زنان مازندران را مي‌توان در بخش مردم‌شناسي مشاهده كرد. قهوه‌خانه‌ي سنتي، داروخانه‌ي سنتي، يادمان‌هاي چوبي و باستان‌شناسياز ديگر بخش‌هاي داير در موزه بابل است. جالب است بدانيد كه در موزه بابل ، ظروف و اشيا سفالي متعلق به اواخر هزاره‌ي چهارم، سوم، دوم و اول پيش از ميلاد نيز نگهداري مي‌شود. اشيايي كه نشان دهنده‌ي تمدن كهن مناطق شمالي كشور است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي بابل، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل مرجان بابل هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر بابل به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

تپه هاي باستاني به ثبت رسيده ميربازار مربوط به هزاره اول قمري از آثار باستاني محسوب مي شوند و تپه هاي باستاني ميربازار آثار باستاني از قبيل ظروف گلي، تكه پاره هاي آجر و سفالهاي منقوش كشف شده است. تپه هاي باستاني ميربازار عبارتند از :رجب كتي ، احمد كتي ،عليجان كتي ، محمدعلي كتي  ،عبدالهكتي، چمازكتي، عيسي كتي،كتي خردمرد ، قلعه احمدكلا نام دارند كه در شرق بابلسر در مسير بابلسر به بهنمير و در اراضي كاله عرب خيل آجرهاي قالب بزرگي نظير آجرهاي دوره ساساني كشف شده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل مرضيه بابلسر، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ساحل قناري بابلسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر بابلسر به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

بابل رود از ميان شهر بابلسر مي گذرد. وجود رودخانه بابل رود يكي از دلايل جذابيت اين شهر در ميان شهرهاي مازندران براي گردشگران و حتي خود مازندراني ها است. چرا كه هيچكدام از رودهاي جاري در استان مازندران امكانات رفاهي مشابه بابل رود را ندارند. آرامش رودبابل رود در محل پيوستن به دريا آرامشي را به آب بخشيده و همگام با جزر و مد دريا آب بابل رود نيز داراي سطح بلنداي متغير مي باشد. دو پل زيباي تاريخي نيز دو سوي شهر را به هم مي پيوندند. در حال حاضر بستان هاي پيرامون بابل رود و اسكله هاي قايق ها در دو سوي بابل روددر روزهاي تعطيل سال ميليونها گردشگر را به خود جذب مي نمايد. كرانه هاي بابلرود در بابلسر علاوه بر استفاده تفريح گاهي، براي ورزشهاي آبي نظير اسكي روي آب و قايقراني در كلاسهاي گوناگون نيز مناسب مي باشد. امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي بابلسر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ميزبان بابلسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر بابلسر به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

پارك دهكده طلايي آمل پارك داخل شهري است كه در آمل قرار دارد و بزرگترين پارك مازندران است و به عنوان يكي از زيباترين بوستان‌هاي ايران هم نام برده مي‌شود، پارك دهكده طلايي در سال ۱۳۷۲ احداث شد. وسعت پارك دهكده طلايي از پل مير بزرگ آغاز مي‌شود و به پارك نارنجستان منتهي مي شود. همچنين هراز (رود) از كنار پارك دهكده طلايي مي‌گذرد و همچنين در نزديكي انتهاي پارك هم به پل معلق و پل دوازده چشمه مي‌رسد. مسافريني كه قصد اقامت با چادر در شهر آمل را دارند پارك دهكده طلايي به دليل امكانات و زيبايي مكاني مناسب براي آنان است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هاي آمل ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شهر آمل هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آمل به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

يكي از جاذبه هاي قشنگ هر شهر، به خصوص شهرهاي شمالي، بازارش است. بازاري كه بوي تازگي مي‌دهد و همينكه واردشان مي‌شويد بوي سبزي تازه و سير و ترشي محلي بهتان ميخورد. ماهي ها را از دريا تازه صيد كرده اند و آورده‌اند براي فروش و همه چيز بوي تازگي و سرزندگي مي‌دهد. بازار نوشهر هم چنين بازاري است. بوي ترشي و سبزي هاي تازه مي‌دهد و قهوه خانه هاي قديمي و دنجي هم در گوشه و كنار بازار نوشهر است كه ميتوان در آنجا كنار محلي ها نشست و يك استكان چاي خورد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل جهانگردي چلندر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شادي نوشهر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نوشهر به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

سد آويدر سد خاكي آويدر در فاصله ۳۰ كيلومتري شرق شهر نوشهر و در نزديكي پارك جنگلي سي‌سنگان در استان مازندران قرار دارد. سد آويدر پشت آن درياچه در فاصله‌اي دور از دريا و در دل كوهستان قرار دارد كه اين امر سبب كاهش رطوبت هوا در منطقه سد آويدر شده‌ است. سد خاكي آويدر در حقيقت متعلق به اداره آبياري منطقه است و درياچه پشت سد آويدر نيز جهت تامين آب مورد نياز زمين‌هاي زراعتي منطقه ايجاد شده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل صدف نوشهر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل صحرا نوشهر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نوشهر به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

پارك جنگلي سي سنگان علاوه بر جاذبه‌هاي گردشگري و توريستي، سياست حفظ و حراست از گونه‌هاي نادر و حفاظت‌شده گياه شمشاد را به طور جدي دنبال مي‌كند. پارك جنگلي سي سنگان يك جنگل نمونه و طبيعي از جنگل‌هاي جلگه‌اي شمال ايران است كه تركيب و تنوع گونه‌هاي درختي پارك جنگلي سي سنگان جذابيت دارد. در پارك جنگلي سي سنگان جنگلي درختان بلوط با قطر بيش از دو متر و همچنين گونه‌هاي شمشاد و افرا ديده مي‌شود و مساحت قابل توجه و در كنار دريا بودن، به آن زيبايي كم‌نظيري داده است. پارك جنگلي سي‌سنگان يكي از بهترين و با ارزش‌ترين پارك‌هاي جنگلي شمال كشور است كه بخشي از پارك جنگلي سي سنگان ذخيره‌گاه و بخش ديگر تفرجگاه در نظر گرفته شده است.. به طور كلي محوطه پارك جنگلي سي سنگان از نظر توزيع گياهي به سه بخش ساحلي، جنوبي و غربي تقسيم مي‌شود. امكانات رفاهي، نزديكي هتل عرش نوشهر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آپادانا نوشهر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نوشهر به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

درياچه زيبايي در نوشهر كه به تالاب ارواح نيز شهرت دارد، در ۵ كيلومتري شمال روستاي چلندر از توابع نوشهر واقع است. تالاب ارواح در ميان جنگل انبوه پهن‌برگ در منطقه ملا كلا قرار گرفته است. طول تالاب ارواح در حدود ۷۰۰ متر و عرض تالاب ارواح ۳۰۰ متر است. در درون تالاب ارواح درختان خشك‌شده‌اي قرار دارند كه منظره جالبي ايجاد كرده‌اند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل نوشهر ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي نوشهر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر نوشهر به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

پاركي زيبا با چشم‌اندازي منحصربه‌فرد در ۱۸ كيلومتري جاده تنكابن به جنگل دوهزار استان مازندران قرار دارد كه به «پارك جنگلي چالدره» شهرت يافته است. پارك جنگلي چالدره از شمال كشور داراي مساحتي بالغ بر ۹۴ هكتار است و در نقطه‌ي اتصال دو رود دوهزار و سه‌هزار قرار گرفته است. در واقع چالدره، دره‌اي است عميق و سرسبز كه مي‌توان با حضور در پارك جنگلي چالدره آرامشي وصف‌ناشدني را تجربه كرد. به همين دليل اين پارك به چالدره شهرت يافته است. حضور انبوهي از درختان افرا و توسكا در كنار بوته‌هاي سرخس كه در وسعت زيادي از منطقه به چشم مي‌خورد و نيز كلبه‌هاي جنگلي با نمايي كاملا سنتي در كنار تسهيلات امروزي، بر زيبايي پارك جنگلي چالدره افزوده است.امكانات رفاهي، نزديكي اقامتگاه بوم گردي خونه مادر جون ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.


برچسب‌ها:

نويسنده :hotelgashtiran
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۱

يكي ديگر از جاذبه‌هاي گردشگري در شهرستان تنكابن، پلي است قديمي كه پروسه‌ي ساخت پل چشمه كيله در سال ۱۳۰۹ شمسي با طراحي مهندسين كشورهاي روسيه و آلمان شروع و تا سال ۱۳۱۱ هجري شمسي به اتمام رسيد. پل چشمه كيله سازهايران كهن داراي قدمتي برابر با دوران پهلوياول است و به عنوان يكي از زيباترين پل‌هاي تاريخي كشور و نمادي از شهرستان تنكابن شناخته مي‌شود. پل چشمه كيله قديمي، در تاريخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ به ثبت ملي رسيده است. پل چشمه كيله اثري كه داراي طولي بالغ بر ۱۱۲ متر، عرضي حدود ۷ متر و ارتفاعي نزديك به ۵ متر است و امروزه به يكي از جاذبه‌هاي تاريخي شهرستان تنكابن تبديل شده است.امكانات رفاهي، نزديكي  با رزرو هتل چالدره تنكابن ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل وستا تنكابن هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر تنكابن به همراه دارد.


برچسب‌ها:

[ ]